Subskrybuj
Prawda Kadry LOTOS

Barca Laporty gra "all in" - natchnienie z Las Vegas?

2022-07-26

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman Kołtoń o sytuacji Barcelony, która zakupiła Roberta Lewandowskiego, ale na razie nie może zarejestrować Polaka, jako piłkarza w La Liga. W podobnej sytuacji są Raphinha, Kessie, Christensen, a nawet gracze, którzy przedłużyli umowy, jak Sergi Roberto i Dembele. W jaką grę gra Joan Laporta, prezydent Barcelony? Niedawno Piotr Urban mówił nam, że Laporta gra "all in". Prasa też pisze o hazardzie. Bo jednak zdecydował się na ryzyko finansowe i atakuje rynek z całą mocą, uruchamiając kolejne dźwignie finansowe.

O tym jak rozwiążą w Blaugranie sytuację zawodników pozyskanych na zbliżający się sezon LaLiga, z kapitanem reprezentacji Polski - Robertem Lewandowskim - na czele, dowiecie się wracając do odcinka Barca Laporty gra "all in" - natchnienie z Las Vegas? na który zapraszamy wspólnie z Grupą Lotos, która jest partnerem cyklu #prawdakadryLOTOS

Roman Kołtoń