Subskrybuj
Reprezentacja

Bój o życie na mundialu z Arabią Saudyjską!

2022-12-03

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Na naszym kanale na Twitchu zaplanowaliśmy BIG LIVE, który rozpoczął się przed meczem i tam przeanalizowaliśmy wiele rzeczy, jak dyspozycja, ustawienie, skład i przewidywania na mecz Polaków z Arabią Saudyjską. Cały materiał opierał się na analizach, rozmowach z ekspertami z różnych mediów, m.in.: Marek Marciniak - trener/analityk (wśród wielu dokonań Marka wartym podkreślenia jest współpraca z trenerem Belgów - Roberto Martinezem podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku), Artur Kwiatkowski - dziennikarz redakcji Canal Plus Sport, Paweł Gołaszewski - redaktor tygodnika Piłka Nożna, Piotr Urban - ekspert Eleven Sport, Roman Kołtoń - twórca naszych obu kanałów i całego teamu Prawdy Futbolu. Gospodarzem programu był Filip Modrzejewski - redaktor Sport.pl. Mecz obejrzał w towarzystwie Pawła Gołaszewskiego, który później przejął transmisję i poprowadził live, którego oglądalność skoczyła do 143 tysięcy widzów. Za to serdecznie dziękujemy i zapowiadamy kolejne duże transmisje przed meczami Polaków.

#PrawdaKadryOrlen tworzona z ORLEN na naszym kanale. Jeśli macie ochotę obejrzeć cały odcinek, wystarczy, że klikniecie TUTAJ Zapraszamy.

Zobacz też poprzednie materiały na Prawda Futbolu na YouTube:

 

 

Paweł Stańko