Subskrybuj
Reprezentacja

Boniek: Karny, wyświetla ci się film - "Lewego" jest mi szkoda... Ten mecz to ciężary...

2022-11-25

Prawda Kadry ORLEN czyli cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem PKN ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman i Zibi Boniek dyskutują po meczu Polska - Meksyk (0:0), w którym Robert Lewandowski wywalczył rzut karny, ale i go nie wykorzystał. Świetnie obronił Guillermo Ochoa! To było spotkanie w myśl hasła: "Łączy nas cement".

Oceny Roko za to spotkanie (w skali 1-10): Szczęsny 7 - Cash 5, Glik 5, Kiwior 5, Bereszyński 5 - Kamiński 6, Zieliński 3 (87 Milik bez oceny), Krychowiak 5, S. Szymański 4 (72 Frankowski bez oceny), Zalewski 3 (46 Bielik 6) - Lewandowski 3.

Zibi Boniek naniósł swoje poprawki na te noty: Szczęsny 6 - Cash 5, Glik 5, Kiwior 5, Bereszyński 6 - Kamiński 6, Zieliński 3 (87 Milik bez oceny), Krychowiak 6, S. Szymański 3 (72 Frankowski), Zalewski 3 (46 Bielik 6) - Lewandowski 4. Legenda polskiej piłki: "Nie był to łatwy mecz dla samotnego napastnika. Normalnie zasłużył na notę 5, ale za niestrzelenie karnego można obniżyć tę ocenę Robertowi na 4". "Gdzie jest nasz największy potencjał? Z przodu - mam taki apel: wykorzystajmy go!" - mówi uczestnik trzech Mundiali.

Odsyłamy do obejrzenia całego materiału:

 

Roman Kołtoń