Subskrybuj
Reprezentacja

Cisza medialna? Cisza po burzy Skorupskiego, cisza przed operacją Santosa...

2023-03-21

Prawda Kadry ORLEN czyli cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem ORLEN, który pojawia się na YouTube. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach i szkoleniu kadrowiczów.

Roman Kołtoń, Paweł Gołaszewski (Piłka Nożna) i Michał Białoński (Polsat Sport) dyskutują o drugim dniu zgrupowania, które jest cokolwiek kuriozalne, bo choć to eliminacje EURO 2024, to drużyna wciąż żyje Mundialem 2022... Nie pomogła zmiana trenera. Choć Fernando Santos robi swoje. Skład na Pragę ma wyglądać następująco:

Szczęsny - Cash, Bednarek Kiwior, Karbownik (Puchacz) - Bielik - S. Szymański, Linetty, Bielik, Zieliński, Skóraś (Kamiński) - Lewandowski. Panowie jednak mają swoje zdanie co do powołanych zawodników. Sporo argumentów w jedną czy drugą stronę, ale wszystkie zasadne i każdy poparty wieloma przykładami i solidnymi podstawami do tego, żeby wierzyć w ich prawdziwość. Dużo rozmów o ciszy medialnej, która nie wiedzieć czemu zagościła wokół kadry. Ustawienia, personaliów i taktyki możemy się tylko domyślać, niemniej Panowie postarali się wyjaśnić sporo kluczowych kwestii. Widać, że selekcjoner chce postawić na inną grę - inny sposób i inne personalia.

Zapraszamy do odtworzenia całego odcinka #prawdakadryORLEN tworzonego z grupą ORLEN:

Paweł Stańko