Subskrybuj
Prawda Kadry LOTOS

Dlatego Barcelona! Lewandowski chciał tylko tam!

2022-07-29

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman Kołtoń - w godzinie zero! - komentuje przejście Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony! 

"Przejście do Barcelony, wydaje mi się, że natchnie Roberta Lewandowskiego jeśli chodzi o reprezentację, jestem o tym przekonany. Robert ma czasami takie dwie twarze. Ma czasami twarz irytacji. A to na sędziów, a to na kolegów z drużyny, a to na otoczenie, natomiast czasami przekształca się w monstrum pozytywnej energii i absolutnie wpływu na drużynę." - komentuje Roman 

Nie tylko w kontekście przejścia z Bayernu ale także właśnie kadry wypowiada się gospodarz Prawdy Futbolu w kontekście Roberta Lewandowskiego. Transfer RL9 do Blaugrany jest niewątpliwie wydarzeniem na skalę Europy... Ba. Jest to wydarzenie światowe i nie ma wątpliwości, że przeniesie się to na kadrę i postawę kapitana reprezentacji Polski.

Do obejrzenia i nadrobienia zaległości z dnia podpisania kontraktu w Barcelonie zapraszamy wspólnie z partnerem #prawdakadryLOTOS Grupą Lotos. Odcinek do zobaczenia tutaj:

Dlaczego Barcelona! Lewandowski chciał tylko tam!

Paweł Stańko