Subskrybuj
Reprezentacja

Gramy z Argentyną! Wyjdziemy w końcu z grupy?

2022-12-04

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Na naszym kanale na Twitchu zaplanowaliśmy BIG LIVE #3, który rozpoczął się przed meczem i tam przeanalizowaliśmy wiele rzeczy, jak dyspozycja, ustawienie, skład i przewidywania na mecz Polaków z Argentyną. Cały materiał opierał się na analizach, rozmowach z wieloma ekspertami z różnych mediów, m.in.: Daniel Sobis - dziennikarz Eleven Sports, gospodarzem programu był jak zawsze przed meczem Filip Modrzejewski - redaktor Sport.pl, Marek Marciniak - trener/analityk, który może pochwalić się (i my z chęcią to robimy ciesząc się z posiadania takiego człowieka w zespole Prawdy Futbolu) pracą z reprezentacją Belgii podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku w Rosji, Paweł Gołaszewski - redaktor tygodnika Piłka Nożna, który po meczu obejrzanym z Filipem przejął rolę gospodarza programu, w przerwie meczu dołączył do nas (od pewnego czasu dziennikarz) sędzia piłkarski Łukasz Rogowski, który pomógł nam wyjaśnić sprawy z rzutem karnym w spotkaniu Polaków, był z nami trener Ireneusz Mamrot, dołączył Przemysław Pawlak - dziennikarz tygodnika Piłka Nożna, trener Piotr Kobierecki - były trener piłki nożnej, a aktualnie dziennikarz i ekspert Polsatu Sport, pojawił się także Piotr Kamieniecki - dziennikarz TVP Sport, Piotr Urban - były trener grup młodzieżowych m.in.: Legii Warszawa, aktualnie dziennikarz i ekspert Eleven Sports, prosto z Kataru połączył się z nami Tomasz Kowalczyk - dziennikarz Polskiego Radia aby zrelacjonować wydarzenia i odczucia po meczu obejrzanym z poziomu trybun stadionu 974, i na sam koniec ale kto wie, czy nie najważniejsi - widzowie, z którymi na bieżąco interakcja była prowadzona przez gospodarzy programu. To wszystko w połączeniu z odwiedzinami widzów połączyło się w niemal 150 tysięcy odsłon naszego programu. To motywuje nas do dalszej pracy dlatego na pewno nie przestaniemy i już dziś zapraszamy na kolejny Big Live #4.

#prawdakadryORLEN tworzona z ORLEN na naszym kanale. Jeśli macie ochotę obejrzeć cały odcinek, wystarczy, że klikniecie TUTAJ Zapraszamy.

 

Zobacz też poprzednie materiały na Prawda Futbolu na YouTube:

 

 

Paweł Stańko