Subskrybuj
Reprezentacja

Iwanow, Kołtoń: "Potrzeba impulsów" - głosi Lewandowski. To dają młodzi!

2022-07-05

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu. 

Roman Kołtoń zaprasza na oceny meczu Polska - Walia, które wystawił razem z komentatorem tego meczu, Bożydarem Iwanowem. Dwa różne spojrzenia na ten sam mecz, bo wiele razy komentatorzy przyznawali, że "robiąc" mecz nie pamięta się szczegółów. Jak wyglądała ocena dzisiejszych zmagań? Obaj Panowie wystawiają oceny w skali 1 - 10.

Czy tym razem Bożydar pamięta zmagania Polaków? Wydaje się, że dzisiejszy mecz zapamiętają wszyscy, a przede wszystkim jeden z bohaterów - Jakub Kamiński. Młody piłkarz Lecha Poznań, a od początku zbliżającego się sezonu VFL Wolfsburg, który zdecydowanie wyróżniał się w meczu z Walijczykami, ledwo od kilku spotkań występując w kadrze, wydaje się że rozpycha się łokciami wchodząc do wyjściowej jedenastki i zapewniając sobie przyszłość w reprezentacji za kolejne spotkania, a może i na lata. 

Razem z grupą Lotos zapraszamy na materiał z not meczu Polska - Walia:

Iwanow, Kołtoń: "Potrzeba impulsów" - głosi Lewandowski. To dają młodzi!

Paweł Stańko