Subskrybuj
Reprezentacja

Koniec Michniewicza już jutro? Kto następcą? Kiedy decyzja Kuleszy?

2022-12-31

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem ORLEN, który pojawia się na YouTube i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Na Twitchu nasz kanał rozwija się bardzo dobrze i mamy przekonanie, i wiem, że nie każdy odwiedza nasze transmisje na YouTube. Wychodzimy do Was z głosem naszych ekspertów i tym razem. Na tydzień przed ogłoszeniem przez PZPN informacji o nieprzedłużeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem już prowadziliśmy rozmowy zastanawialiśmy się KTO? może zastąpić obecnego selekcjonera? Dziś jesteśmy już mądrzejsi o decyzję prezesa PZPN i wiemy, że zmiana nastąpi. Nie wiemy tylko kiedy i nadal, kto?

Kontynuacja, czy inaczej nazywając odcinek, część druga poprzedniej rozmowy prowadzonej w tym samym kontekście i w tym samym wydźwięku. Paweł Gołaszewski zaprosił do rozmowy Piotra Kamienieckiego (dziennikarza TVP Sport - przyjaciela Prawdy Futbolu). Rozważaniom i dywagacjom wydawało się nie być końca, jednak wszystkie miały sens i dowiedzieć się z nich można wielu ciekawych rzeczy i wysnuć mocne wnioski. 

Zapraszamy do odtworzenia całego odcinka #prawdakadryORLEN 

Żeby to zrobić, wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Zobacz też poprzednie materiały na Prawda Futbolu na YouTube:

 

 

Paweł Stańko