Subskrybuj
Reprezentacja

Lewandowski w Monachium - na chwilę?!?

2022-07-13

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

W ostatnim odcinku na Twitchu Roman Kołtoń komentuje sprawę, która wydaje się nie mieć swojego końca i ciężko określić w co gra klub kapitana reprezentacji Polski. Robert Lewandowski ciągle i wciąż nie jest pewien co do swojej przyszłości, jednak jedno wie i przyznał to przed kamerami: "Coś się skończyło i nie wyobraża sobie powrotu i gry w Bayernie w kolejnym sezonie". 

Sytuacja wydaje się być przedziwna i nie do końca jasna. Robert jest łączony z FC Barceloną, która za napastnika reprezentacji Polski złożyła już 3 propozycje klubowi z Bawarii i za każdym razem otrzymywała odpowiedź odmowną. Każda kolejna propozycja wyższa od poprzedniej zaspokajała potrzebę i cenę przedstawioną przez Bawarczyków i... za każdym razem Bayern odpowiada: Chcemy za Roberta +10 mln € więcej. 

Jak długo jeszcze będzie ciągnęła się ta, trzeba przyznać, dziwna, żeby nie powiedzieć, że chora sytuacja? O tym i nie tylko w najnowszej odsłonie #PrawdaKadryLotos realizowanej wraz z Grupą Lotos. Zapraszamy do odtworzenia:

Lewandowski w Monachium - na chwilę?!?

Paweł Stańko