Subskrybuj
Reprezentacja

Martinez i Van Gaal czekają na Michniewicza! Mega sprawdzian przed Mundialem!

2022-06-09

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube ale i na Twitchu. W tym odcinku Roman Kołtoń razem z dziennikarzem Polsatu Sport Marcinem Lepą analizują rywali grupowych reprezentacji Polski w turnieju Ligi Narodów UEFA. W materiale Marcin zauważa i podkreśla kluczowe kwestie dotyczące wagi i powagi meczów w odniesieniu do piłkarzy, ale i trenerów. 

Roman zauważa pewną prawidłowość: "Kevin De Bruyne powiedział publicznie, że: "Liga Narodów jest bez znaczenia i tak twierdzi 90% moich kolegów." (...) Miałem wrażenie oglądając w piątek mecz Ligi Narodów pomiędzy Holandią, a Belgią, że widać było brak motywacji drużyny belgijskiej, brak zaciętości, zadziorności, koncentracji i organizacji i to wszystko przełożyło się i ten wynik nie był dla mnie przypadkowy po tym co zobaczyłem, aż 1-4 Belgia - Holandia."

Odpowiedź Marcina jest tyleż zaskakująca, co trafia w samo sedno. Dziennikarz Polsatu stwierdza: "W pewnym sensie Liga Narodów jest bez znaczenia, bo przypada w tym roku na bardzo specyficzny czas, po zakończeniu rozgrywek ligowych i pucharowych i sama w sobie jest w tym sezonie rzeczywiście bez znaczenia, bo jej zdobycie nie będzie aż tak istotne. Natomiast ona jest nieprawdopodobnie, fundamentalnie ważna dla nie piłkarzy, a dla trenerów. Dla Martineza i Michniewicza na przykład. Dla nich ta Liga Narodów jest jeszcze ważniejsza niż zazwyczaj..."

Marcin argumentuje w świetny sposób jak ważna i dlaczego jest Liga Narodów dla trenerów. Zapraszamy do obejrzenia i nadrobienia tematów związanych z najbliższymi meczami kadry Michniewicza, bo na prawdę warto. Cały materiał znajdziecie pod linkiem:

Martinez i Van Gaal czekają na Michniewicza! Mega sprawdzian przed Mundialem!

Paweł Stańko