Subskrybuj
Reprezentacja

Ostatnia prosta do mundialu!

2022-09-30

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem PKN ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Prawda Futbolu na Twitchu rozwija zasięg swoich materiałów z YouTube i jest kanałem pokrewnym, a to znaczy, że format nie jest ten sam, ale i prowadzący się zmienił. Dajemy szansę i korzystamy z chęci przyjaciół Prawdy Futbolu. Tym samym live'y na Twitchu prowadzić będą już na stałe Paweł Gołaszewski z tygodnika Piłka Nożna oraz Filip Modrzejewski. Tym razem po ogłoszeniu powołań selekcjonera kadry A analizę przeprowadzają znamienici goście Pawła:

Piotr Urban - Piotr Urban - trener i analityk futbolu, do niedawna koordynator drużyn u12-u17 w Akademii Legii Warszawa;

Roman Kołtoń - współprowadzący, dziennikarz i założyciel kanału, występujący gościnnie w roli eksperta w Polsacie Sport i innych mediach z piłką nożną związanych;

Wojciech Kowalewski - były bramkarz reprezentacji Polski, piłkarz takich klubów jak m.in.: Legia Warszawa, Szachtar Donieck czy Spartak Moskwa. 

W tym odcinku zaproszeni eksperci skupiają się na podsumowaniu występów Polaków w Lidze Narodów. Po dwóch meczach jesteśmy mądrzejsi (a raczej powinniśmy być) w kontekście składu personalnego na mundial. Może selekcjoner wie? Tego dowiemy się po meczach w Katarze.

Cały odcinek #prawdakadryOrlen tworzony we współpracy z PKN Orlen do obejrzenia na kanale Prawda Futbolu na Twitch.

Roman Kołtoń