Subskrybuj
Reprezentacja

Polska kontra giganci! Start Ligi Narodów 2022!

2022-06-03

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube ale i na Twitchu. Tam też jesteśmy i dziś zapraszamy Was do nadrobienia zaległości materiału, w którym Roman Kołtoń analizuje składy przeciwników kadry Michniewicza przed meczami Ligi Narodów. W tej analizie Romanowi pomaga młodziutki pasjonat, zawzięty kibic i niewątpliwie ekspert w dziedzinie piłki Filip Modrzejewski. 

Ekspert Prawdy Futbolu zaczyna: "Jeśli zaczniemy mecz w systemie 1-4-3-3 to widzę deficyt jakości na skrzydłach. Grosicki, Kamiński, Płacheta, Frankowski, Michalak, Jóźwiak...każdego z nich widziałbym raczej jako zawodnika wchodzącego z ławki, jako zadaniowca. Porównując z jakością na innych pozycjach, tutaj jest bardzo duży deficyt." 

W swojej analizie dodaje: "Analogicznie widziałbym problem w systemie z trójką obrońców, bo trzeci stoper oprócz Glika i Bednarka czyli Kiwior, Marcin Kamiński, Walukiewicz i Wieteska, tak na prawdę żaden z nich nie grał dawno w reprezentacji, ale przez swoją sytuację w klubach mają większe lub mniejsze problemy, ale żaden z nich wyraźnie nie wystaje przed szereg jako ten trzeci pewniak do linii obrony"

Panowie analizują nie tylko skład kadry reprezentacji Polski, ale także reprezentacje naszych grupowych przeciwników. Te i wiele innych kwestii poruszamy w materiale, do nadrobienia którego zapraszamy wspólnie z Grupą Lotos. Link do live'a poniżej:

Kliknij, aby zobaczyć materiał

Paweł Stańko