Subskrybuj
Prawda Kadry LOTOS

Prawda Boruca, Artura Boruca...

2022-07-27

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman zaprosił na wywiad - szczerą, męską rozmowę Artura Boruca na dzień przed oficjalnym pożegnalnym meczem Legii, który został zorganizowany przez klub z Ł3 w hołdzie dla swojego "wielkiego" golkipera. To tradycja klubu, która wraca po kilku, kilkunastu latach zapomnienia. Legia uhonorowała koniec kariery Artura organizując mecz z Celticiem Glasgow, którego zawodnikiem Artur był przez wiele lat. Z licznymi sukcesami.

Roman odpytuje z liczby spotkań: "Specjalnie wybrałem zdjęcie, na którym widnieje numer 65. Wiesz, że tutaj mogło być... nie powiem 165, ale stówa mogła być!!". Boruc kwituje to słowami: "Gdyby była stówa to nie zmieścilibyśmy się na tej tablicy, więc to może lepiej?" (śmiech). To jest też historia, która bardzo fajnie wybrzmiewa i... nic bym nie zmienił". "Nic?" - pyta Roman. "NIC!" 

Takie i więcej ciekawych historii związanych z kadrą i klubami Artura Boruca w programie z cyklu #prawdakadryLOTOS współtworzonego z Grupą Lotos na kanale Prawdy Futbolu na Twitchu. Zachęcamy do odtworzenia i obserwacji kanału:
Prawda Boruca, Artura Boruca...

Paweł Stańko