Subskrybuj
Prawda Kadry LOTOS

"Są jedynymi, którzy nie mając kasy, kupują kogo chcą"

2022-07-26

Prawda Kadry LOTOS czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem Grupy LOTOS, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman Kołtoń analizuje przejście Roberta Lewandowskiego na podstawie niemieckich mediów, wypowiedzi szefów Bayernu, trenera, byłych gwiazd, dziennikarzy. "Basta" - słowo Olivera Kahna, które było początkiem wojny na linii Lewandowski-Bayern, czy raczej Bayern-Lewandowski. Co z tego zostało? Jak sam Kahn się rozlicza z tym słowem? Jak rozliczają go media?

Widać, że po stronie Bayernu emocje jeszcze nie wygasły, skoro Salihamidzić głosi: "Za grosz nie rozumiem Lewandowskiego". A Nagelsmann - na początek tournee Bayernu po USA - mówi o Barcelonie: "Są jedynymi, którzy nie mając kasy, kupują kogo chcą". Tylko Thomas Mueller głosi chwałę RL9 i zaznacza: "Za kilka lat i tak założy strój legendy". Jakie były liczby Lewandowskiego w Bayernie w Bundeslidze? Poznajcie w nagraniu szczegóły, ale i usłyszcie, jakie emocje towarzyszą odejściu Polaka. Lothar Matthaeus zaznacza: "Bundesliga i Bayern jeszcze zatęsknią za Lewandowskim, supergwiazdą z Polski"...

Zapraszamy razem z partnerem cyklu - Grupą Lotos - do obejrzenia #prawdakadryLOTOS i dowiedzieć się jak "szanowany" jest obecnie Lewy przez władze klubu z Bawarii. 

"Są jedynymi, którzy nie mając kasy, kupują kogo chcą"

Roman Kołtoń