Subskrybuj
Reprezentacja

Sensacja w polskiej grupie! Studio przedmeczowe: Meksyk - Polska

2022-11-25

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem PKN ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Tym razem na naszym kanale na Twitchu zaplanowaliśmy BIG LIVE, który rozpoczął się przed meczem i tam przeanalizowaliśmy wiele rzeczy, jak dyspozycja, ustawienie, skład i przewidywania na mecz Polaków z Meksykiem - to za sprawą dokładnego przeanalizowania wcześniejszych występów przeciwnika, którego dokonał trener - analityk Kacper Marzec. Dodatkowo komentarz do meczu na bieżąco trwał za sprawą Pawła Gołaszewskiego i Filipa Modrzejewskiego. Po meczu nie zabrakło ocen, analizy pomeczowej dokonanej profesjonalnie przez trenera - analityka Marka Marciniaka, oceny piłkarzy z Romanem Kołtoniem i ogólna refleksja pomeczowa z Piotrem Urbanem. Ten live nie był ostatnim takim planowanym na naszym kanale. Zapraszamy na kolejne, bo na pewno doświadczeni wydarzeniami z ostatniej transmisji będziemy działać jeszcze prężniej.

#PrawdaKadryOrlen tworzona z PKN Orlen na naszym kanale. Jeśli macie ochotę obejrzeć cały odcinek, wystarczy, że klikniecie TUTAJ Zapraszamy.

Zobacz też poprzednie materiały na Prawda Futbolu na YouTube:

 

 

Paweł Stańko