Subskrybuj
Reprezentacja

Wstrząs konieczny! Wichniarek, Iwanow i Kołtoń z PGE Narodowego!

2022-10-10

Prawda Kadry ORLEN czyli nowy cykl na kanale Prawda Futbolu pod patronatem PKN ORLEN, który pojawia się na YouTube, ale i na Twitchu. Skupiamy się na zawodnikach reprezentacji, trenerach, szkoleniu.

Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow (Polsat Sport) i Artur Wichniarek z notami po Polska - Holandia (0:2). Mecz wyglądał źle, a momentami nawet bardzo źle. W pierwszej połowie oddaliśmy plac "Oranje". W drugiej był dobry pierwszy kwadrans. Milik mógł wyrównać, ale później gol na 0:2 dobił nas. Pytanie, czy to był właściwy skład personalny, czy to była właściwa taktyka, czy mentalność drużyny była odpowiednia? Pytań więcej, niż odpowiedzi, ale próbujemy na bieżąco zmierzyć się z problemami, które widzieliśmy na PGE Narodowym. Czy to był antyfutbol? Chyba znowu zabrakło nam odwag, zdecydowania, agresji. Czas na wnioski, a czas w ogóle goni, bo już w niedzielę mecz z Walią.

Razem z PKN Orlen zapraszamy na #prawdakadryOrlen, bo tam niezmiennie oceniamy, analizujemy i przeglądamy sytuację kadrową reprezentacji Czesława Michniewicza - Naszej reprezentacji 

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału:

Roman Kołtoń